حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳ 17 ذو القعدة 1445 Friday, 24 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 85 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 3×
پ
پ
۱قرآن ۱۰ جلدپویندگان ثابتبسته به تعداد اولیه پویندگان ممکن است بیشتر از ۱۰ باشد.(ضمنا علاوه بر اینها یک جلد قرآن هم مخصوص به مربی ارائه می گردد)
۲رحل چوبی۱۰عددپویندگانثابتبه تعداد قرآن پویندگان
۳پارچه سبز روی رحل۱۰عددپویندکان ثابت
۴پرچم جلسه۱ عددمربی و پویندگانثابتبه همراه چوب پرچم
۵قفل کوچک با دو کلید۱عددمربی ثابتمربوط به صندوق جلسه
۶دفتر ثبت عملکرد جلسه۱ جلدمربیمصرفیبرای مدت یک سال .هرساله با آغاز سال جدید دفتر همان سال به مربی ارائه می شود
۷ماژِیک  و تابلو پاک کن و تابلوی وایت بردهرکدام یک عددمربیثابت ومصرفیتابلو ثابت و ماژیک و تابلوپاک کن مصرفی
۸کیف پر شده ی کارت تفکر ۱ سری مربی و پویندگان(کیف) ثابت و(کارت) مصرفی در ابتدای تشکیل جلسه فقط ۲ کیف مربوط به کارت تفکر مزحله اول ارائه می گردد. (به نسبت پویندگان اولیه کیف کارت پویندگان هم ارائه میگردد) بعدا با ورود اولین نفر یا اولین گروه از پویندگان به کارت تفکر مرحله دوم ۲ کیف کارت مرحله دوم و یک مجموعه ۴ کتابی مربوط به آن در اختیار مربی قرار می گیرد
۹جوایز پویندگان به نسبت تعداد پویندگان اولیه از هر گروه تعدادیپویندگانمصرفیدر ابتدای تشکیل جلسه به نسبت پویندگانی که در کارت تفکر مرحله اول قرار دارند جوایز ۳و ۷ و ۱۴ کارتی و تعدادی جوایز متفرقه ارائه میگردد. با ورود پویندگان به کارت مرحله دوم، هدایای تبرکی مربوط به این مرحله برای آن دسته از پویندگان تقدیم می گردد.
۱۰کتابچه آموزشی جلسات قرآن به شیوه مکتب امام زمان(عج)۱ جلد مربیثابتکتابچه آموزشی مربیان و کمک مربیان جلسات
۱۱کتاب آموزش احکام نماز۱۰ جلدپویندگانثابتبه نسبت پویندگان اولیه(این کتاب بصورت امانی در اختیار پویندگان نمازی قرار می گیرد)
۱۲کاربرگ نمازی-آخر قرآنی + کاور A4
10 برگ
پویندگانمصرفیدر اولین جلسه ورود پویندگان به مرحله نمازی
۱۳رساله تصویری احکام۱ جلد مربی و پویندگانثابتچند مرجع
۱۴
فصول آموزشی خردسالان
۱ جلدمربیفصول آموزشی (ثابت) و مجموعه پیک آسمانی (مصرفی)بعدا (یا در ابتدای کار)به تعدادی که پوینده خردسال جذب جلسه شود مجموعه پیک آسمانی شامل(پوشه نارنجی و ۴۲ قاصدک و ۴۲ برچسب تشویقی) در اختیار مربی قرار می گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.